برگزاری مراسم ولادت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) در حوزه امام جعفر صادق زاهدان

   تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۵    دیدگاه : ۰    نویسنده : حوزه   کد نوشته : 4715   موضوع : آخرین اخبار حوزه, آرشیو عکس طلاب, مراسمات ویژه ی فرهنگی  

مراسم ولادت حضرت محمد مصطفی (صل الله علیه و آله و سلم) و امام صادق علیه السلام در مدرس حوزه علمیه امام جعفر صادق علیه السلام زاهدان برگزار شد.

به گزارش واحد خبری حوزه علمیه امام جعفر صادق علیه السلام زاهدان این مراسم با حضور مسئولین، اساتید و طلاب حوزه های علمیه شهرستان زاهدان در حوزه علمیه امام جعفر صادق علیه السلام برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین اصغری حسامیه به سخنرانی پرداختند و در مورد فضائل حضرت امام جعفر صادق علیه السلام سخنرانی کرد.

ایشان در بخشی از سخنان خود بر لزوم استفاده از فرهنگ ائمه ی اطهار توصیه کرد و تاکید کرد حتی در زندگی فردی و اجتماعی خود باید به این امر اهتمام ورزید چرا که در دنیای امروز و با این هجمه ی غیر فرهنگی غرب من جمله اسرائیل، آمریکا و انگلیس اگر به توصیه های ائمه ی اطهار توجه نکنیم ضربات سخت از دشمنان اسلام خواهیم خورد.

ایشان در پایان به فرهنگ نامگذاری فرزندان اشاره و نسبت به این امر توصیه کرد که حتما در انتخاب نام فرزند دقت لازم را داشته باشید چرا که امروز یکی از حرکات ضد فرهنگی – دینی غرب توجه به نامهای غربی و گرویدن به سمت نام های بیگانه است.

در پایان این مراسم از طلاب ممتاز در بخش های مختلف از جمله پیشرفت تحصیلی، کتابخوانی،فرهنگی، مطالعه و مباحثه تقدیر و تشکر شد و به رسم یادبود هدایایی به این بزرگواران اعطا گردید.

انتهای  پیام

‘گزارش تصویری

howzeh1001 howzeh1002 howzeh1003 howzeh1004 howzeh1005

برچسب ها : ، ،

دیدگاه های کاربران